MIEJSCE, KTÓREGO SZUKASZ

Wizyta w MERA SPA to bycie traktowanym z najwyższą atencją, pełnym zaangażowaniem i zwracaniem uwagi na detale. To prawdziwa recepta na pozbycie się napięć i na osiągnięcie głębokiego relaksu.

Czy wiesz, że...

...tak samo jak jedzenia i ruchu potrzebujesz wypoczynku? Pamiętaj o swoich potrzebach – regularna fizyczna i psychiczna higiena jest niezbędna aby móc stawić czoło trudom dnia codziennego. Wypoczęci ludzie to piękni ludzie.​

Wiemy jak o to zadbać, bo Spa to nasza pasja.​

Pozwól nam zaopiekować się sobą. Oddaj się w pewne ręce prawdziwych profesjonalistów-pasjonatów posiadających głębokie zrozumienie swojej misji, poświęcających Ci całą uwagę i swój czas. To prawdziwa recepta na pozbycie się napięć i na osiągnięcie głębokiego relaksu.​ Zawsze jesteś tu mile widziany przychodź kiedy tylko poczujesz potrzebę.​

Spa/spa-wellness-meraspa-sopot145.jpg

Odnowa dla ciała i umysłu

Mera SPA  - miejsce stworzone z pasji i wiary, że właściwie podane chwile relaksu są prawdziwą odnową dla ciała i umysłu, napełniają energią oraz inspiracją do dalszego działania. To miejsce czerpiące z piękna nadmorskiego otoczenia, które dzięki wyjątkowym rozwiązaniom architektonicznym pozwala swoim Gościom być zawsze jedynie o mały krok od morza i cieszyć się jego widokiem.

Spa/spa-wellness-meraspa-sopot163.jpg

Pasja i zaangażowanie pracowników

Mera SPA - tutaj zaopiekują się Tobą ludzie pełni pasji, profesjonalni, głęboko rozumiejący swoją misję i wkładający serce w czas poświęcony każdemu Gościowi. 

Spa/spa-wellness-meraspa-sopot153_1.jpg

Odpoczynek od codzienności

Witaj w miejscu, gdzie nie potrzebujesz zegarka, pozwól aby nasz zespół odgadł i wyszedł naprzeciw Twoim potrzebom… po prostu odpręż się, a my zajmiemy się resztą. Relaks wywołuje  uśmiech, a uśmiechnięci ludzie to piękni ludzie. 

Spa/spa-wellness-meraspa-sopot188.jpg

Pakiety Day SPA

Pomysły na idealny prezent

newsletter
Vouchery online
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij