PRZYDATNE INFORMACJE

 
  • Prosimy o przybycie na zabieg ok. 10 min przed jego rozpoczęciem. Jest to czas potrzebny na spokojne wypełnienie karty konsultacyjnej, a dla gości spoza hotelu również na przebranie się i przygotowanie do zabiegu.
  • Gości hotelowych prosimy o przybycie do spa lounge w szlafroku i kapciach hotelowych.
  • Dla gości spoza hotelu przygotowaliśmy szlafrok, kapcie oraz ręcznik. Możesz je odebrać przed zabiegiem w recepcji głównej lub w recepcji SPA. Nasi pracownicy poinformują Cię, gdzie się udać w celu przebrania i skorzystania z prysznica.
  • Zalecamy krótki prysznic przed przybyciem na zabieg, aby ciało było przygotowane na pielęgnację.
  • Prosimy o przybycie do SPA bez kosztowności i biżuterii, o zdjęcie której poprosimy przed zabiegiem. MERA SPA nie ponosi odpowiedzialności za zgubione elementy biżuterii i inne cenne rzeczy. Skrytki depozytowe dostępne są w recepcji hotelu bez dodatkowych opłat.
  • Dbając o aurę relaksu i spokoju, uprzejmie prosimy, aby telefony komórkowe zostały wyłączone lub wyciszone przed wejściem do SPA.
  • Do korzystania z pełnego wachlarza zabiegów zapraszamy Gości w wieku powyżej 16 lat.
  • Dzieciom w wieku od 3 lat i nastolatkom polecamy zabiegi przygotowane specjalnie dla nich, z których mogą korzystać za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.
  • Prosimy o niewnoszenie i niekonsumowanie alkoholu przed lub w trakcie wizyty w SPA.

 

WARTO WIEDZIEĆ

GODZINY OTWARCIA

Strefa zabiegowa:

11.00 - 21.00

 

Strefa basenów i saun: codziennie godz. 10.00 - 20.00

 

REZERWACJE

Zalecamy dokonywanie rezerwacji zabiegów z wyprzedzeniem, aby dać Ci pewność, że będziesz mógł cieszyć się nimi w dogodnym dla Ciebie terminie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z recepcją MERA SPA, gdzie nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze zabiegów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. Zarezerwuj swoje chwile w klimacie SPA, kontaktując się z naszą recepcją: tel. +48 58 766 60 80 lub wewnętrzny numer wybierany z Twojego pokoju: 6080 lub mail: spa@mera-spa.com Sprawdź również ofertę pakietów SPA na www.mera-spa.com. Pamiętaj o naszej wyjątkowej propozycji Nieograniczonego Relaksu: Przy rezerwacji dowolnego zabiegu otrzymujesz możliwość całodziennego relaksu w strefie basenów i saun za jedyne 40 zł w dniu zabiegu. Twój komfort i bezpieczeństwo pielęgnacji są naszymi priorytetami i dlatego prosimy o poinformowanie recepcjonisty SPA w momencie dokonywania rezerwacji o wszelkich dolegliwościach zdrowotnych, przebytych operacjach czy zabiegach oraz alergiach. Prosimy również o informację na temat ciąży.

REZYGNACJE

Rozumiemy, że zdarzają się sytuacje zmuszające do zmiany planów. Ponieważ czas w SPA jest rezerwowany specjalnie dla Ciebie, prosimy o poinformowanie nas o rezygnacji z zarezerwowanego zabiegu na co najmniej 3 godziny przed jego planowanym rozpoczęciem. Jeśli powyższe warunki nie zostaną spełnione, poprosimy Cię o uregulowanie płatności w wysokości 50% ceny zarezerwowanych zabiegów.

DOMOWE SPA

Aby przedłużyć i dopełnić efekt pielęgnacji w MERA SPA, zapewniamy Ci możliwość zakupu produktów, dzięki którym możesz kontynuować terapię SPA w domu. Rekomendacja terapeuty dotycząca sposobu pielęgnacji oraz kosmetyków, które najlepiej odpowiadają potrzebom Twojej skóry jest bezpłatna i stanowi część Twojej pielęgnacji w MERA SPA.​

Sprawozdanie z badań

ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA ZDROWIA

AKTUALNE WYNIKI BADAŃ WODY

ZNAJDUJĄ SIĘ PONIŻEJ:

SPRAWOZDANIE Z BADAŃ

newsletter
Vouchery online
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij